Babasına itiraz eden küçük kız “Hayırdır babacım, hayırdır. Zayıflayabilir sana ne. Onun istediklerine sen karışamazsın. Kendi istediklerini yapacak. Hatta buraya kadar crop da giyecek.” dedi. Babası ise “Niye giyecek? Crop giyemez, izin vermiyorum.” diye konuştu. Bunun üzerine küçük kız “Giyebilir. Sen izin vermiyorsun ama annem yine giyecek. Hatta annemle beraber takım croplarımız var, onları da giyeceğiz. Bütün ama bütün üstlerini atmaz mıyım? Zaten az bir şeyin var, onları da atayım bari.” ifadelerini kullandı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.
Related Posts
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Hurdacılar Sanayi Sitesi’ndeki yangın sahasında incelemelerde bulundu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve beraberindeki heyetle birlikte Hurdacılar Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek yangında hasar gören işletmeleri ziyaret etti. Bakan Işıkhan, işçi kardeşlerimize ve işverenlerimize geçmiş olsun dileklerini iletti ve can kaybı olmamasını temenni etti. Ayrıca, yangından etkilenen Ankaralı hemşehrilerimize ve bölge esnafına geçmiş olsun dileklerini iletti.
Dünya Güzellerim’in ilk bölümümde olay çıktı! Bülent Ersoy, Banu Alkan’a öfke kustu: Aptal saptal işler yapıyorsun
Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever’in yer aldığı Dünya Güzellerim Tatilde programı ilk bölümüyle ekrana geldi. Bir oteli işletmeye çalışan ünlü isimlerden Bülent Ersoy, temizlik malzemesi almaya gönderdiği Banu Alkan’ın doğal taşlar aldığını görünce “Siz benimle oyun mu oynuyorsunuz, aptal saptal işler. Sen buraya ne yapmaya geldin” diye bağırdı. Alkan da “Sen kimsin de Afrodit’e bağırıyorsun” diyerek tepki gösterdi.
Muğla’da Genç Zihinler Doğa Bilinciyle Buluştu
Muğla’nın Seydikemer ilçesinde düzenlenen 3. Geleneksel Satranç Turnuvası, genç zihinleri doğa bilinciyle buluşturdu. Mavi Yeşil Okullar Projesi kapsamında gerçekleştirilen turnuva, enerji verimliliği ve çevre koruma bilincini genç nesillere aşılamayı hedefledi. Dereceye giren genç satranç ustalarına madalyalarını ilçe milli eğitim müdürü ve diğer yetkililer takdim etti.